pawel-czerwinski-NBsooaCHBMA-unsplash.jp

ARTUR LAUR MASSAAŽITUBA

sharon-mccutcheon-ouRjPLWGbPc-unsplash.j

KES MA OLEN

Kord ennemuistsel ajal, seitsme maa ja mere taga, tekkis mul mõte astuda massaažikooli. Tegelikkuses toimus kõik minu armasas kodulinnas Tartus. Istusin puu otsas nagu päikest igatsev õun ja ootasin seda õiget hetke, mil maapinnale potsatada ja käed võidukalt taevasse visata. Lõpuks see aeg ka saabus ning massaažikooli uksed olid minu ees valla. Algsest hobist sai kiiresti midagi enamat ja käed hakkasid sügelema töö järele. 

Jätsin kõik ning läksin ka päriselt seitsme maa ja mere taguseid riike avastama ning tagasi kodumaale naastes vajas see kriipiv tunne rinnus lahendust. Oli aeg oma massaažituba püsti panna, aga nagu ikka - "Kui Arno isaga kinnisvaraturule jõudis, haigutas seal tühjus." Lõpuks naeratas mulle õnn, kui sõber oma tegemistega Aparaaditehasest kesklinna kolis ning vanad ruumid piduliku tseremoonia saatel mulle üle andis. Artur Laur Massaažituba oli sündinud.

Lahendamist vajas kõigest tagasihoidlik tiitli küsimus. Massöör on ka tore, aga..  Haarasin kinni tänapäevasest uudissõnast - suunamudija. Aga mis suunda ma ikka mudin? Tervislikku suunda?! Heaolu suunda?! Hea küll, mõtleme edasi. Koolis sai õpitud Vana-Eesti massaaži ja kes see massöör ennemuistsel ajal ikka oli kui et üks mudija. Ja sedasi ma peangi ennast läbi ja lõhki mudijaks või through & through nagu nad seal väljamaal ütlevad.

Kõige selle juures võib Vana-Eesti massaaž kõlada sama eksootiliselt kui mõne Aasia külamehe poolt pakutav teraapia, aga oma hinges on ta ikkagi see sõbralik naabripoiss või -tüdruk, keda sa alati tundnud oled. Jah, võib olla on ta vahepeal sporti tegema hakanud ning suusaradadel vabatehnikat proovinud, kuid oma olemuselt on ta eestlastele tuttava klassikatehnika suur austaja. Kui see metafoorimäng pisut keeruliseks kiskus, siis tahan lihtsalt kinnitada, et teen klassikalist massaaži, kuid kombineerin seda siit-sealt korjatud võtetega, et ikka sinu kehale parimat hoolitsust pakkuda.

Ma väga ootan sind. Näeme massaažis!

TEENUSED

"A massage a day keeps the doctor away"

PIKK KOSUTUS

SELG SIRGU

KINKEKAART

Pikk kosutus.png
Pikk kosutus (2).png
Pikk kosutus (1).png

"Good things take time"

"Honey, I shrunk the massage time"

"Some gifts are big, others are small but the ones that come from the heart are the best gifts of all"

Minu tõeline leib on pikad massaažid. Kellaaeg vajub unustuste hõlma ning meelerahu võtab võimust. Varu 1,5 - 2 tundi ja tule mõnule. Luban, et keha ja vaim saavad kosutust.

Rahaline panus 40.-

Vahest annab selg sulle märku, et ta tahaks nüüd tähelepanu. Sellisel juhul tuleb kiiresti ta soovid täita ja leida tee massaažituppa. 

Teeme ühe tugeva ja põhjaliku ülakeha massaaži, mille järel selg kohe rõkkab rõõmust. See mahub mõnusalt 60 - 75 minuti sisse.

Sobib eriti hästi, kui vajad ajaliselt pisut väiksemat energiaampsu.

Rahaline panus 30.-

"Dušigeeli kinkisin sünnipäevaks, sokid said paki sisse jõuludeks. Okei, kõik mu head kingimõtted on sellega otsas."

Kui tundsid ennast ära, siis mul on su probleemile lahendus. See on kinkekaart! Äkki ta on Harry Potteri fänn, aga võib olla Troonide mängu? Või lähme klassikalist teed?! Kõike saab.

renee-lin-IHz5JhnJrNg-unsplash.jpg

KÜSIMUSED JA VASTUSED

KUS TÄPSEMALT

Tule Aparaaditehase sisehoovi. Sinna, kus asuvad ka kõik restoranid ja vasakus nurgas näed musta ust. Seal on suurelt number 8 peal. See on arvatavasti kinni, aga pole hullu, helista mulle ja tulen joostes sulle vastu. Kui uks on ikkagi lahti, siis marsi kaks ja pool korrust üles, kuni näed minu massaažitoa silti.

Tel.nr 56 956 105

KUIDAS AEGA BRONEERIDA?

Variante on tegelikult palju ja mulle sobivad nad kõik.

Võid näiteks kirjutada mulle Facebookis sõnumi / @arturlaurmassaaz

Võid vabalt ka meili kirjutada / artur.laur@gmail.com

Miks mitte ka otse kodulehe kaudu / Vaata Kontakti alt

 

Ja vahest on lihtsalt tunne, et saadaks sõnumi või helistaks / minu number on 56 956 105 - muidugi võib juhtuda, et kõnele ei saa kohe vastata, aga siis helistan tagasi

Kui sul on mõtteis mingi kindel päev ja umbkaudne kellaaeg, siis anna julgesti teada

KAS MA SAAN SULLE ASJAKOHAST INFOT JAGADA?

Kui sul on endal mõni küsimus, millele sa vastust sooviksid, siis anna märku. Äkki tuled esimest korda ja tahad midagi teada?

Peamine on see, et sa lihtsalt tuled! 

liana-mikah-xsG_glGcGG4-unsplash.jpg

"Sa ei saa osta õnne, aga sa saad osta ühe kahetunnise massaaži. Ja see on peaaegu sama asi."

KONTAKT

Asun Aparaaditehases

42 Kastani
Tartu, 50410
Estonia

+372 56 956 105

  • Facebook

Thanks for submitting!

hortensia-siamese-6tkzQwW5VBs-unsplash.j